Header Ads

Uzmanlardan Dekorasyon Önerileriyle İlham Veren Yaşam Alanları

Reklam

Dekorasyon, mağaralardaki İlk çağ döneminde bile insanın yaşam alanını güzelleştirme ya da anlamlandırma amacıyla şekillendirmesi ihtiyacına dayanan bir süreçtir. 

Çok köklü değişiklikler yapmadan ya da çok para harcamadan da güzel ve keyifli mekanlarda yaşamak isteyenlerin, yaşadığı ya da çalıştığı alanın fark yaratan etkisini hissettirmeyi sevenlerin dekorasyon dergileri karıştırmaktan, internette gezinirken farklı dekorasyon önerileri aramaktan kendilerini alı koyamadıkları fikrinden yola çıkan ve gerçek bir estetik ihtiyacını karşılamak tılsımından güç alan deco.zone, Türkçe dekorasyon blogu olarak her geçen gün popülaritesini arttırıyor.

Banyo, mutfak, oda, balkon, teras ya da bahçe dekorasyonu için en trend renkler ve diğer detaylar alanında uzman dekoratörler, mimarlar, desen tasarımcıları, sanat tarihçileri, mimarlık tarihçilerinden oluşan bir ekip tarafından keyifle sunulan deco.zone’da bağ evi, stüdyo daire, yazlık, ofis, karavan dekorasyonu gibi farklı mekanlar için de öneriler bulunuyor. Antikalar için sanat tarihçilerinin, iç mekânlar için iç mimarların, bahçeler için peyzaj mimarlarının görüşleri, önerileri alınarak yazılan blog gerçek bir dekorasyon vizyonu yansıtıyor. Uzmanlardan dekorasyon önerileriyle ilham veren yaşam alanları sunan deco.zone’u takip ederek evinize, ofisinize, bahçenize, balkonunuza, banyonuza, mutfağınıza ya da yatak odanıza hatta arabanıza bambaşka bir tarzla yaklaşabilirsiniz.

Yaşam anlayışınızı yaşadığınız alanın her detayına işleyecek öneriler, son moda fikirler, mekânı doğru kullanmanıza yardımcı olacak öneriler, renkler, desenler ya da kumaş dokularına dair bilgiler sunan blog, yaşamı bulunduğu alanın enerjisiyle daha güzel kılmak isteyenlere keyif veriyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bumerang - Yazarkafe