SON YAZILAR
latest

2017 Kol Saatleri Markaları "modasaat.com" da!

2017 Kol Saatleri Markaları "modasaat.com" da!


Erkek ve bayan için ürettiği farklı modeller ile adından söz ettiren Guess saat, önemli saat üreticilerindendir. Erkek modellerinin çok daha kullanışlı olmasının yanında bayan saat modelleri ise gösterişe dayalı olarak üretilmektedir. Bunun en önemli sebebi ise kadınların genel itibariyle aksesuar olarak kullanmasıdır. Önemli gün ve gecelerde aksesuar olan bayan saatleri özellikten çok tasarım ile öne çıkmaktadır. Klasik tarz modellerinde kordon ve çerçevede yer alan desen ve motiflerin ilgi çekici olduğu söylenebilir. Ayrıca işçilik anlamında da bazı modeller öne çıkmaktadır. Mineral camlı analog sistemli, pilli mekanizmalı olan birçok modelinde renkler de farklı tasarım ile uyumlu olmaktadır. Kordonun çift renkli olmasının yanında kaplama, taşlama gibi durumlarda olabilmektedir. Altın kaplamalı saat modellerinin yanı sıra parlak taşlı kordonların olduğu modellerde bulunmaktadır. erkek saatlerinde ise çok daha sade bir görünüm söz konusu olmakla birlikte kronometre, takvim gibi özellikler çoğu modelde yer alır.

Puma kol saati alanında önemli bir konuma sahip markalardan bir tanesi olmayı kısa sürede başarmıştır. Yıllardır bu alanda bulunan Puma, bayan ve erkek saat modelleri alanında önemli tasarımlara sahip ürünler ortaya çıkarmaya devam etmektedir. Analog ve dijital olarak iki kısma ayrılan bayan saatleri genel itibariyle tek renk barındırmaktadır. Pembe, mor, eflatun gibi renklerde olan bayan saatleri, mineral camlıdır. Plastik kasalı ve silikon kordonlu olan spor tarzındaki modelleri de oldukça çok kullanılmaktadır. Özellikle daha genç yaşta kişiler tarafından tercih edilen bu spor saatler, analog sistemli olarak öne çıkmaktadır. Erkek saatlerinde de spor tarzında olan modeller mevcuttur. Genelde koyu renge sahip puma kol saatleri dijital ya da analog olabilmektedir.

Bu saat markaların dışında yer alan birçok saat marka ve modeli içinde online siteler tercih edilmektedir. http://www.modasaat.com/kategori/seiko.aspx linki aracılığı ile seiko marka saatlere ulaşmak mümkündür. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunan bu saat sitesi birçok markayı barındırmaktadır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan sitede yer alan bütün saatler garantili ve orijinaldir. Bu site sayesinde hiçbir zorluk olmadan saat modelleri incelenebilir ve saatler hakkında bilgi alınabilir. Önemli derecede zengin bir içeriğe sahip sitede yeni sezon sayfaları bulunmaktadır. Modayı takip eden ve yeni çıkan ürünler bu sayfalarda yer almaktadır. Saat tutkunları için bir başka husus ise outlet sayfalar olmaktadır. Çok daha makul fiyatlarda saat almak isteyenlerin tercih ettiği bu sayfalarda her markaya ait outlet ürünler bulunmaktadır. Ayrıca bu sayfaların dışında fiyat aralığına göre saat araması yapmak da mümkündür. Bu sayede istenen fiyatlara sahip ürünler listelenmektedir. Birçok kredi kartına vadesiz taksit imkânı sunan sitede yapılacak 150 TL ve üzeri alışveriş içinde ücretsiz kargo hizmeti verilmektedir. Bunun yanı sıra ürün iade işlemleri de ücretsiz olarak kolay bir şekilde yapılmaktadır. Ürün teslimi sırasında herhangi bir arıza, hasar ya da sıkıntılı durumda da son derece hassas davranılmaktadır. Ayrıca üye olan kişilerin içinde çok daha fazla imkân olmaktadır. E-mail yoluyla e-bülten hizmeti alınması halinde ise indirim ve fırsatlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olunması mümkün olmaktadır.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.