2017 En Trend Fantazi Gecelikler Vixson.com’da

0
Fantazi gecelikler denildiği zaman sanal mağaza olarak akla ilk gelen marka Vixson. Bu sanal mağazada yüzlerce çeşit iç giyim ürünü bulunmaktadır ve bu ürünler müşterilere en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Diğer iç giyim siteleriyle kıyasladığımız zaman Vixson markasının çok daha müşteri odaklı olduğunu görüyoruz yenilenen site tasarımıyla da oldukça kullanıcı odaklı bir web sitesi bizleri karşılıyor.

Site içerisinde yüzlerce çeşit fantazi iç giyim ürünü olduğundan bahsetmiştik bu ürünler içerisinde en çok tercih edilen fantazi geceliklerdir. Bu modeller oldukça dikkat çekici ve seksi görüntüdedir. Kadınların fantazi gecelikleri tercih sebebi yatak odasında çok daha iyi bir görünüme sahip olup partnerini çok daha fazla memnun etmektir. Bu fantazi gecelikler içerisinde birçok farklı yapıda çeşit bulunmaktadır çeşitleri ayıran en büyük özellik renk unsuru olmakla birlikte kurdeleli, göğüs bölgesi açık, özel bölgesi açık, fırfır kenarlı gibi çeşidi bulunan ürünler bulunmaktadır. Fantazi gecelikler içerisinde en çok tercih edilen rengi siyah olmakla birlikte özellikle yılbaşı dönemleri yaklaştığı zaman kırmızı gecelik modeli de oldukça popüler hale gelmektedir. Kırmızı rengi yılbaşı haricinde de zaten kadın için dış görünüşte önemli renklerden bir tanesidir. Fantazi gecelikler 2017 yılı içerisinde de trend hale gelerek bazı modellerini ön plana çıkarttı 2017 yılı içerisinde yukarıda da bahsettiğimiz gibi siyah renk oldukça kadınlar tarafından tercih edilirken mor renkli fantazi gecelikler de kadınların bu yıl içerisinde son derece beğenisini kazanmıştır.

Vixson markasının parekende satış harici de toptan iç giyim konusunda da bayilerine destek vermektedir.Bu sayede trend fantazi gecelik ürünlerini bayiler Vixson markasından toptan fiyatına alarak kendi müşterilerine ulaştırmaktadır. Bu sayede Vixson'un kaliteli fantazi ürünleri çok daha fazla insana ulaşmaktadır ve beğenilmektedir. Sipariş süreci de oldukça hızlı ilerlemektedir örnek vermek gerekirse hafta içi saat 16:00'a kadar vereceğiniz bir fantazi gecelik veya farklı bir iç giyim ürünü aynı gün kargoya verilerek ulaştırılacaktır. Kargonun teslimat süresi 3 iş günü olmakla birlikte İstanbul ve yakın şehirlere birçok gönderi ertesi günü ulaşmaktadır. Tabi ki bu gönderiler fantazi gecelikler gibi ürünler olduğu için gizli bir şekilde paketlenip sahiplerine gönderilmektedir bu sayede kargo paketini taşıyan görevli bile paket içeriğini bilmemektedir.

Gecelik Modelleri Ve Fiyatları
Fantazi gecelikler harici de saten gecelik modelleri site de dikkat çekmekte ve satışı yapılmaktadır. Bu gecelik modelleri ve fiyatları müşterilerin beklentisi doğrultusunda şekillenmektedir ve sunulmaktadır. Gecelik fiyatları %50 ‘ye varan indirimler ile Vixson üzerinde satışa sunuluyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul Et !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !
To Top
Bumerang - Yazarkafe