Göğüs Büyütme Estetiği Nedir?

0
Göğüs büyütme estetiği, silikon implant olarak adlandırılan protezlerle ve ya yağ enjeksiyonuyla küçük göğüslü kadınların göğüslerini istediği boyuta getirmesi ameliyatına göğüs büyütme estetiği verilen isimdir. Göğüs erojen bir organdır.

Kadın fiziğinde önemli görüntü detayını oluşturur, işlevi, emzirmek ve kadınlığı simgelemek olsa da kadın güzelliğinin en belirgin bölgesidir. Memelerini güzel bulmayan kadınlar kendilerini eksik gibi hissedebiliyorlar, bu da öz güven kaybına yol açıyor. Bu durumda ise tek çare göğüs büyütme ameliyatıdır.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Ne Gibi Durumlarda Yapılır?

- Göğüslerinin küçük olduğunu düşünen kadınlarda hatlardaki orantısızlığı, özelliklede kalça - göğüs oranını düzeltmek için göğüs büyütme estetiği yapılır.

- Genelde gebelik sonrası göğüs hacmindeki kaybı düzenlemek için ki bazı durumlarda göğüslerde sarkmada olabilir. Bu gibi durumlarda göğüs kaldırma - toplama ameliyatı da yapılabilir.

- Göğüslerde simetrinin sağlanabilmesi için göğüs büyütme ameliyatı, çoğu kadında göğüsler simetrik olmaz. Bu durum aşırı belirginse göğüs estetiği gerekir.

- Bazı durumlarda göğüsün yeniden oluşturmak, örneğin meme kanseri ameliyatı sonrası doğuştan meme olmaması.

- Yerleştirilen implantların eskimesi, özelliğini kaybetmiş olması ve ya bölgede sıkıntı yaratmış olması nedenleriyle değiştirilmesi.

Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. Kul, koltuk altından kamera yardımı ile gerçekleştirilen operasyonla istenilen büyüklükte jel silikon yerleştirerek, hiç bir iz bırakmadan göğüs büyütme operasyonu yapılabileceğini söyledi.

Dr. Kul estetik alanındaki son teknolojiler ve meme estetiği alanındaki uzmanlığı sayesinde Türkiye’nin nadir uygulanan bir yöntemle iz bırakmadan meme büyütme ameliyatı gerçekleştiriyor. Kesinlikle göğüs büyütme ameliyatlarının kişiye özel planlama gerektirdiğini kaydetti. Kişiye özel planlamanın kişiye özel sonuç elde etmek olduğunu söylüyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul Et !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !
To Top
Bumerang - Yazarkafe