SON YAZILAR
latest

Sofralarınıza Şıklık Katmak için Setabianca!

Ülkemizde senede tahmini olarak 600'e yakın resmi nikahla evlilikler yapılmaktadır. Bu da 600 bine yakın çeyiz müşterisi anlamına gelmektedir. Bir bayan evliliğinde çeyizini yemek takımlarından yapmaktadır. Bayanlar düğünlerinde çeyiz olarak yemek takımı kimin durmaktadırlar. Bayanların en önemli çeyizlerin den biridir. Yemek takımı alırken dikkat edilecek hususlarda ön planda olmalıdır. 6 kişilik yemek takımı alırken dikkat edeceğimiz hususlar şunlardır; yemek takımının ham maddeleri çok önemlidir bunlar kemik tozu olan yemek takımları ve kemik tozu olmayan yemek takımları olmak üzere iki kısımda incelenir.

Yemek takımları kemik tozu yemek takımları 1800 yılları arasında kullanılmaya başlandı. Kemik tozu yemek takımları ülkemizde kesin olmayan yüzde altmış kemik tozu %40 porselen kili ile yapılmakta olan yemek takımlarıdır.

6 kişilik yemek takımı almaya karar verdik ise bunlardan kemik tozu ile yapılan yemek takımı alırken satın alacağımız yerden hangi kemiğin kullanıldığını sormanız gerekir. Diğer bir yemek takımı imalatı olan kilden yapılan yemek takım modelleridir. Bu çeşit yemek takımı alırken satıcı firmaya hangi kilden yapıldığını sormamız gerekir. Özel günler için hazırlanmış olan yemek takımı modelleri 6 kişilik 12 kişilik bulunmaktadır. İstediğiniz şekilde bu ürünleri almak isterseniz satın alma işlemlerinizi çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde adresinizde teslim edilmektedir.

Ev ve işyerlerinde kötü kokuları bastırmak amacıyla güzel kokan mumlar kullanılmaktadır. Dilediğiniz şekilde evinizde farklı bir ambiyansın ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Bu mumlar evlerde dekorasyona kattığı hava ile farklı bir ortam yaratmaktadır kokulu mum çevreye güzel kokular yaymaktadır. Dekoratif mumlar evin her köşesinde bulunmaktadır. Eve ayrı bir hava katmaktadır. Bunlar renkli olmaları nedeniyle evin içerisinde güzel bir görünüm sağlamaktadır. Tealight mumlar bu ismin verilmesinin nedeni birçok ülkede çayı demliği inin altına yerleştirilmiş olan tealight mum çayları sıcak tutması için kullanılmasından dolayı bu isim verilmiştir. Bu mumlar uzun süre yanmalarından dolayı oldukça fazla kullanılmaktadır. Mumları rahat bir şekilde alabilir ve işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli bir şekilde ürünler sizlere iletilecektir.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.