SON YAZILAR
latest

İmplant Fiyatları


Ana dişinize en yakın olarak kullanabileceğiniz ve aynı zamanda sağlamlığı ile bilinen implant fiyatları konusu da en çok merak edilenler arasında.

İmplant tedavileri eksilen dişlerin yerine yenilerinin takılması olarak kısaltılabilir. Diğer kullanılan yöntemlere göre oldukça sağlam ve ana dişe en yakın tecrübe alınacak olan tedavi yöntemi olarak bilinmektedir.

İmplant Neden Tercih Edilir?

Öncelikli olarak diğer yöntemlerde komşu dişlerin aşındırılması, kesilmesi ya da törpülenmesi işlemleri eksik olan dişi yerine yerleştirmek için yapılmaktadır. Ancak implant tedavisinde buna gerek yoktur. Sadece eksilen dişin yerine yenisi monte edilerek uzun süre ana dişiniz gibi kullanabilmenize imkan sağlamaktadır. Bu nedenden dolayı da sıkça tercih edilmektedir.

İmplant Nasıl Yapılır?

İmplant fiyatları ile diğer yöntemlere göre kullanılan malzemelerin kaliteleri ve yöntemin zorluğu nedeniyle biraz daha fazladır. Çene kemiğine vidalanarak daha sağlam olması sağlanan bir vida üzerine yapay dişin eklenmesi ile yapılmaktadır.

En İyi İmplant Tedavisi

İmplant tedavisi konusunda kliniğimizden yaptıracağınız tedaviler sayesinde uzun süre ana dişiniz gibi kullanabileceğiniz dişlere sahip olabilirsiniz. Yrd.Doç.Dr. Ayşe YILMAZ hocamızın bu güne kadar sağlık sektöründe edinmiş olduğu tecrübeler sayesinde diş sağlığınızın korunması ve yerine getirilmesi konusunda oldukça önemli olan işler yapabiliyoruz. Bu nedenle siz de diş sağlığınız ile ilgili yaşadığınız sorunlarla ilgili olarak ve implant fiyatları konusunda bilgi almak için www.pourdent.com internet adresimizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.