Tesettür Mayo

0

Tesettürlü kadınlar tarafından tercih edilen tesettür mayo, farklı şekilleri ile kullanıma sunulmuştur. Deniz veya havuza girmek için tercih edilen mayo, tam kol, yarım kol ve sıfır kol şeklinde tasarlanmıştır. Bunun dışında tam boy ve diz boyu şeklinde de seçenekleri mevcuttur. Özel olarak üretilen mayolar tam kaplı ve yarı kapalı şeklinde üretilmiştir. Farklı renk ve modellerinden istediğinizi tercih edebilir, her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tesettür Mayo Nedir?

Vücudun her yerini veya belirli yerlerini kapatan mayo, tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Tesettür mayo farklı kategorilerde ve farklı modellerde sunulmaktadır. Özel olarak tam tesettür ve yarı tesettür olarak üretilmiştir. Kapalı kadınların deniz veya havuz gibi yerlerde rahat etmesi için üretilen mayo çeşididir. Her yerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Özel tasarım mayolardan istediğiniz çeşidi ve rengi seçebilir, tarzınızı gösterebilirsiniz.

Tesettür Mayo Kullanımı

Geniş kesim olduğu için kesinlikle vücut hatlarını belli etmez ve kullanımı çok rahattır. Giyme ve çıkarma esnasında sıkıntı yaşanmaz. Tesettür mayo kullanımı mayonun özelliklerine ve tasarımına bağlı olarak değişmektedir. Deniz veya havuza girildikten sonra ıslak kalmaz, hemen kurur. Yarım tesettür ve tam tesettür olan çeşitleri önden fermuarlı olarak tasarlanmıştır. Deniz ve havuzda kullanımı kolay olan mayoların birçok çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Kullanım yönünden rahat olan mayolar iki parça şeklinde de tasarlanmıştır.

Yarım tesettür ve tam tesettür olan mayo seçeneklerinden istediğiniz modeli www.aisetesettur.com adresinden seçebilir ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kadınların beğenisine sunduğumuz modellerden tarzınıza uygun modelleri seçebilirsiniz.

Yarı Tesettür Mayo

Yarı tesettür şeklinde kullanıma sunulmuş olan mayo çeşidi iki parça olarak tasarlanmıştır. Suyun içerisinde rahat olmanız için üst kısmı yarım kol, alt kısmı ise kapri şeklinde üretilmiştir. Deniz veya havuzda istediğiniz yerde rahatça kullanabilir, kaliteli kumaşı sayesinde uzun süre giyebilirsiniz. Yarı mayo olarak üretildiği için alt kısmı kapri şeklindedir ve vücudu kısmen sarar.
Üst kısım ise kalçaya kadar uzanmakta ve kalça kısmını tamamen kapatmaktadır. Bu model içerisinde bone seçeneği mevcut değildir. Kumaşı likralı kumaş olduğu için kullanımı rahattır. Desenli ve düz olmak üzere iki modeli vardır. Kumaş kalitesinden dolayı uzun süre kullanma olanağınız vardır. Suyu kesinlikle içerisine almaz ve daima kuru kalır. Yarım tesettür şeklinde olduğu için güneş ışınlarını engeller ve cildiniz için koruyucu kullanmak zorunda kalmazsınız.

Tam Kapalı Tesettür Mayo

Tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği mayo çeşitlerinden biri olan tam kapalı mayo geniş yelpazeli model imkanı sunar. Modeller dar ve geniş olmak üzere iki çeşitten oluşuyor. Modellerde genellikle üst kısım dar oluyor. Ama kesinlikle vücut hatlarını belli etmez. Tam kapalı mayonun yaka kısmı balıkçı yaka şeklinde üretilmiştir. Boyun kısmı ise eşarp şeklinde tasarlanmış olan bone ile kolay bir şekilde kapanmaktadır. Alt ayak bilek kısmında büzgü detayları bulunmaktadır. Önden fermuar detayına sahip olan mayolar içerisinden tarzınızı yansıtabilir, istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

En Trend Tesettür Mayo

Her kadının zevkine hitap edecek 2018-2019 yılı en trend tesettür mayo çeşitlerimiz rahatlığınızdan ödün vermeyeceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Rahat olmanız için esnek ve özel kumaşlar kullanılarak üretilmiştir.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul Et !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !
To Top
Bumerang - Yazarkafe