Ahşap mutfak tezgâhı kullanımı hakkında

0

KULLANICI YORUMLARI


**Aslında bizimki kadar kalabalık bir eve (1 eş ve promosyonu 3 çocuk) sanayi tipi tezgah ancak dayanır diye düşünürdüm fakat ahşap tezgah da gayet iddialı çıktı. Yani çocukların „hor” kullanımına rağmen çok iyi dayanıyor. Her seferinde hasarsız atlatmıyor tabi ama oluşan ufak – tefek şeyleri de bakım şartlarına göre onardığımızda, eskisi gibi kullanmaya devam ediyoruz. Onarması da çok büyük bir mesele değil zaten. Eğer çocuklar tarafından sıklıkla bırakılan özellikle ıslak kirleri yine de fazla bekletmeseniz neredeyse mükemmel bir performans alabilirsiniz.

Betül ERDİMİŞ, Ev Hanımı- Ankara

**Kendi kullandığım ve memnun kaldığım ahşap tezgahın aynısını memlekette, annemin evine de aldım (hayırlı evlat😊). Tabi Promasif’in kalitesi olmasa pek hayırlı bir evlat olamayabilirdim... Şakası bir kenara, evde en büyük uğraşlarından birisi de mutfak işleri ve yemek yapmak olan annemin öncelikle gözü gönlü açılsın diye ahşap tezgah tercih ettim. Öyle de oldu, zaten ben de aynı havayı solduğum için biliyordum. Bununla birlikte, benim kadar gücü – kuvveti yerinde olmasa da ahşap tezgahın bakımını ve temizliğini tek başına kolayca yapabileceğini de gördüm, içim rahatladı. Zaten kendisi doğallıktan yana olduğu için tam ahşaba göre bir temizlik yöntemi kullanıyor., Arap sabunlu bezle silip hemen kuruluyor. Sonrası tertemiz ve hijyenik bir tezgah. Tabi herkes arap sabunu kullanmak istemeyebilir ama onun da çözümü olarak piyasadaki farklı doğal içerikli temizlik malzemeleri kullanılabilir.

Eda Sezer, Öğretmen- İstanbul

**Ben şahsen mutfağa akşamdan akşama girersem kendimi şanslı sayıyorum. Fakat sağolsun gündüzleri bize yardımcı olan bir ablamız var, sayesinde mutfaktaki kısa maceramız güzel geçiyor. Şimdi bu nasıl evli barklı kadın demeyin ama benim pek temizliğe de girişemediğim bir çalışma takvimim söz konusu. Yardımcımız sayesinde tertemiz bir düzenle devam ediyoruz ama en çok dikkatimi çeken ahşap tezgahın nasıl ilk günkü gibi yepyeni görüntüsüyle koruyabildiği idi. Ablamız da bana kullanma kılavuzundaki basit kurallara uyarak, sorun yaşamadan kolayca koruyabildiğini anlattı. Mesela ıslanan yerler olduğu zaman arkasını dönüp gitmiyor. Fazla bekletmeden kuruluyor. Eğer bir şekilde (insanlık hali) darbe falan alırsa oluşan küçük deformasyon da bakım setindeki malzemelerle birkaç dakika da eski haline geliyor.

Ben sadece görüntüsü için almıştım ama Promasif, verdiğim parayı kuruşu kuruşuna hakediyor. Teşekkürler.

Bike Uğuralp, Kurumsal İletişim Uzm.- İstanbul

Detay bilgiler için:

https://www.promasif.com/


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul Et !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !
To Top
Bumerang - Yazarkafe