Burun Ucu Estetiğini Doç.Dr.Süleyman Taş anlattı

0
Burun Ucu Ameliyatı Nasıl Yapılır?


Burnunuzdaki deformitelerin farkındaysanız, burun estetiği kapsamında yapılan cerrahi müdahaleler ile hem fonksiyonel hem de estetiksel olarak rahatlamanız mümkün. Güzel bir burunla doğanlar şanslı olabilir. Ancak genetik yapı veya zamanla deformitelere uğramış bir buruna sahip olanlar da şanssız sayılmaz. Gelişen teknoloji ve yeni fikirler çerçevesinde burun estetiği zor bir operasyon olmaktan çıktı. Kullandığımız Kapalı ve Atravmatik Teknik ile deformiteleri giderilmiş doğal ama bir o kadar iddialı burunlar hayal değil. İşlem hastanede ameliyathane ortamında genel anestezi altında gerçekleştirilir. Ortalama 2 saat sürermektedir.

Bir de güzel bir burun sırtına sahip olan ancak burun ucunda deformitelere sahip kişiler de mevcuttur. Burun ucu estetiği ile bu hastalarımız için sadece burun ucuna yapılacak küçük bir müdahale ile tümüyle güzel bir buruna sahip olabilirler. Genel bir burun estetiğine nazaran daha kısa sürmektedir. Hastanede ameliyathane ortamı gereklidir. Genel veya lokal anestezi altında ortalama 30 – 40 dakıka kadar sürmektedir. Ağrı sızı olmamaktadır.

Burun Ucu Ameliyatı İyileşme Süreci

Burun ucu ameliyatı sonrası hasta aynı gün taburcu olabilmektedir. Burun ucu ameliyatı sonrası iyileşme süreci ise genel burun estetiği operasyonuna kıyasla daha kısadır. Fonksiyonel olarak hava yoluna bir müdahale olunmadıysa tampon kullanmaya dahi gerek olmaz. Hasta, birkaç günlük dinlenmenin ardından günlük yaşamına yeniden dönebilmektedir. Durumla ilgili yönlendirmeleri burun estetik doktoru yapacaktır.

Burun Ucu Ameliyatı Yöntemleri

Burun ucu estetiğini de Kapalı ve Atravmatik Teknik ile gerçekleştirmekteyiz. Burun ucunda kolumella dediğimiz bölgede herhangi bir kesi olmadığı için ameliyat sonrasında iz de olmamaktadır. Burun ucu estetiği ile burun sırtınıza orantılı, yüzünüze uygun bir buruna sahip olmanız zor değil.

Burun Ucu Ameliyatı Fiyatları

Çeşitli sebeplerle burun ucu ameliyatı olmak isteyenlerin konu ile ilgili en çok sorduğu sorulardan bir tanesi ‘Burun ucu ameliyatı ne kadar?’ sorusudur. Burun estetik fiyatları hasta burnunun yapısına, cerrahi müdahelede bulunacak burun estetik cerrahının alanındaki başarısına ve diğer birçok benzer faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Dilerseniz konu ile ilgili yazdığımız ‘Burun estetiği fiyatlarını belirleyen faktörler’ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Siz de mevcut burnunuzdaki deformitelerin farkındaysanız ve rahatsız oluyorsanız; estetik süreci hakkında genel bilgilere, ameliyat öncesi, süreci ve sonrası yaşananlar hakkında detaylı bilgilere ise burun estetiği sayfamızdan ulaşabilir, bizlere müracat edebilirsiniz. Detaylı muayeneniz esnasında önce burun içi değerlendirmeniz yapılır. Hava yolunuzda nefes almanızı olumsuz etkıleyen durumlar var ise tespit edilir. Stüdyomuzda fotoğraflarınızı çekip , ameliyat sonrasında nasıl bir görünüme kavuşacağınızın similasyonunu birlikte gerçekleştiriyoruz. Ve burun ameliyatınız esnasında hava yoluna da müdahalede bulunarak rahat bir nefes almanızı sağlıyoruz. Ardından estetik deformitelerinizi düzelterek estetik kaygılarınızı gideriyoruz.

Burun Ucu Estetiğini, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı Doç.Dr.Süleyman Taş anlattı, konu hakkında daha detaylı bilgi için;

https://www.suleymantas.com.tr/burun-ucu-estetigi-fiyatlari/
https://www.suleymantas.com.tr/burun-estetigi/
https://drsuleymantas.com/rhinoplasty/
https://drsuleymantas.com/before-after-gallery/
https://en.suleymantas.com.tr
https://www.tasklinik.com
https://www.nosejobturkey.org
https://www.tashairclinic.com


Konu hakkındaki açıklama videosu için; https://www.suleymantas.com.tr/video/#gallery-7

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul Et !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !
To Top
Bumerang - Yazarkafe