Çocuklarınız İçin Kişiselleştirilmiş Masal Kitapları

0

Kitap okumanın büyülü dünyasına girin!

Shenia, hikayenin merkezinde çocuğunuzun olduğu, kişiselleştirilmiş bir kitap oluşturabileceğiniz web platformudur. Ebeveynler, Shenia'daki "Ağızdan Kaçan Söz, Doğum Günü ve İki Ayı, Aşçı, Kuyrukçu ve 1001 Meslek" ve "Küçük Bir Ağacın Hikayesi" adlı 4 masaldan birini seçebilirler. Shenia’nın web sayfası www.shenia.com’da hikaye kitaplarını bulabilirsiniz. Bu özel masallar, çocuklara kendi adlarıyla benzersiz bir hikaye yaratma fırsatı vermektedir. 


Shenia'nın kişiselleştirilmiş kitapları, kitap okumak yerine telefon ve tablet kullanma eğiliminde olan çocukları çekmek için ideal bir sistemdir. Hikayenin kahramanı olmak, çocuğu bu kitabı tekrar tekrar okumaya motive eder ve bu, kitap okumanın büyülü dünyasına girmenin ilk adımıdır.


Uzmanlar, masalların çocukların gelişiminde önemli rol oynadığını belirtiyor. Ayrıca küçük yaşta masal dinlemeye başlayan çocukların dil becerileri artmakta, kelime hazineleri genişlemekte, hafıza ve dikkat akranlarına göre daha hızlı gelişmektedir. Shenia’nın kişiselleştirilmiş kitaplarını okuyan çocuklar, temel insani değerleri kolayca öğrenir, böylece bu kitaplar çocukları hayatlarının yeni bölümüne hazırlar.

 

Masallarda kahramanın adı, hayvan isimleri, kişisel özveri ve daha birçok detay ebeveynler tarafından kişiselleştirilerek çocukların ilgisini çekecek harika masallar yaratılabilir. Anne-babaların büyük ilgi gösterdiği bu sistemde kişiye özel masallar basılmakta ve kapıya kadar teslim edilmektedir. Ayrıca www.shenia.com'da kendi masalınızı yaratabilir ve çocuğunuza ömür boyu saklayabileceği bir hediye verebilirsiniz, "Bu Kitap Senin İçin" diyebilirsiniz.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul Et !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !
To Top
Bumerang - Yazarkafe