Popo kaldırma ameliyatı

0

Popo kaldırma ameliyatıyla hatlarınızı yuvarlak ve çekici hale getirmek sizin elinizde

Popo kaldırma ameliyatı son yıllarda en fazla yapılan operasyonlardan biridir.  Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı Op.Dr. Leyla ARVAS kadın güzelliğinde düz ve basık görünen kalçadan ziyade her zaman dışarıya doğru çıkık ve kıvrımlı kalçaların her iki cins için de çekici göründüğünü belirtiyor. Bu işlem için yağ enjeksiyonu uygulamasını tercih ettiğini belirten Op. Dr. Leyla Arvas popo kaldırma prosedürü hakkında merak ettiklerinizi açıklıyor.

Popo Kaldırma Ameliyatı Benim İçin Doğru İşlem mi?

Popo kaldırma operasyonunda, ameliyatı yaptıracak kişinin öncelikle popo yapısına bakılıyor. Eğer poponuz basık ve erkek poposu gibi düz bir durumdaysa o zaman popo kaldırma operasyonu sizin için hem doğru hem de yaptırmanızın elzem olduğu bir işlemdir diyebilirim. Kimi kadınların genetiksel olarak kalçaları geniş ancak popo yağ oranları düşüktür. Aslında bu kadınların yağ toplanma yerleri kalça değil de bel bölgesi olabilmektedir çoğunlukla. Bu noktada bel bölgesinden yağ alıp vaser işlemiyle popo bölgesine yağ nakli yapıyorum. Hamilelik, kilo alımı, egzersizden uzak bir hayat tarzı göbek bölgesindeki yağlanmayı artırıcı özelliğe sahip oluyor. O zaman kadında karın büyük ve popo düz bir görüntü ortaya çıkıyor ki alışılagelmiş kadın vücut formatına uygun olmayan bu görüntüden kadınlar son  derece mutsuz oluyorlar. Siz ayna karşısına geçtiğinizde aslında vücudunuzda memnun olmadığınız alanları belirlemeniz hiç de zor olmayacaktır. Eğer popo bölgenizde ve vücudunuzda anlattığım gibi problemler varsa popo kaldırma ameliyatı için uygun aday olduğunuzu söyleyebilirim.

Popo kaldırma ameliyatı

Popo Kaldırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Popo kaldırma işlemi hastanın vücudundaki belirli bölgelerde biriken yağların vaser yöntemiyle dışarı çekildikten sonra kalda belirlenen üst ve orta kısımlara nakledilmesidir. Bel, karın, göbek hatta sırt bölgesinden alınan yağlar öncelikle popo bölgesine bir işlemden geçirilir. Daha sonra yağlar hazır hale gelir ve vücuda transfer başlar.

Operasyondan önce hastanın vücudunda hem yağ alımı yapacağım hem de nakledeceğim  bölgelerde kalemle işaretlemeler yapıyorum. Hastanın vücudunda yaklaşık olarak büyüklüğü 1,5 ile 2mm civarında olan çok küçük kesilerden kanüller yerleştiriyorum. Vaser işleminde yağlar üst teknoloji Vaser cihazıyla erimiş hale getirildikten sonra yerleştirdiğim bu kanüllerden vücut dışına çıkarılıyor. Popo bölgesinde belirlediğim noktalarda enjeksiyon işlemini yapıp popo kaldırma ameliyatını tamamlıyorum. Böylelikle popodaki büyüme relatif olarak belirgin hale geliyor. İki popo büyüklüğünün de eşit ve aynı görünümde olması amaçlanıyor. Kişinin 5 ile 7 gün arasında iyileşme sürecine ihtiyacı bulunan düşük düzeyli invaziv operasyon çeşididir.

Popo Kaldırma Avantajları

Hastanın kendi vücut yağları kullanıldığı için alerji etkisi yoktur. Göbek , alt ve üst karın bölgesi, basen, bel , üst bacak içleri gibi bölgelerden alınan yağlarla vücut kontürü incelir. Kalçaya nakledilen yağlarla kalça kıvrımlı, yuvarlak ve seksi görünür. Kadınsı ve dişi bir görünümle kendinize olan güveninizin artmasına yardımcı olur. Giysilerinizin, dar elbise ve jeanlerinizin daha çekici  görünmesini sağlar.Vücudunuzun alt ve üst kısmı birbiriyle uyumlu görünür.

Popo kaldırma ameliyatı

Popo Kaldırma Ameliyatı Sonuçları Kalıcı mıdır?

Popo kaldırma ameliyatında kalıcılık etkisi 1,5 yıl ile 2 yıl arasında değişmektedir. Sağlıklı beslenme ve egzersiz programınızla fazla kilo vermeniz durumunda enjekte edilen yağların tamamı erimese bile bir bölümünde azalma görülecektir. Kilo kontrolünüzü sağlayarak popo güzelliğinizi ön tarafa çıkaran popo ameliyatından uzun süre verim alabilirsiniz.

Popo Kaldırma Ameliyatı Fiyat Bilgisi

Popo Kaldırma Ameliyatı Fiyatları hakkında ön görüşme yapmadan fiyatlandırmak mümkün olmamaktadır.  Sağlık Bakanlığından onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyatlar hakkında açıklama yapmaları yasal değildir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı Op.Dr. Leyla ARVAS ’ın yapacağı Popo Kaldırma Ameliyatı ile dolgun ve dinamik görüntünüze ulaşmak, popo kaldırma ameliyatı hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan soruları sormak için Nişantaşı Quartz Clinique +90 212 241 46 24 nolu telefon numaramızı hemen arayarak bizlere ulaşın!


Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul Et !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !
To Top
Bumerang - Yazarkafe