Her İhtiyaca Yönelik Bulaşık Deterjanları

0
Her İhtiyaca Yönelik Bulaşık Deterjanları

Bulaşık yıkamak her zaman zorlu ve sıkıcı ev işleri arasında yer alır. Ancak etkili bir formülle hazırlanmış doğru bir bulaşık deterjanı kullanıldığında iş yükünü hafifletmek ve mükemmel temizliği sağlamak işten bile değildir. Deterjan markaları ise bu konuda adeta bir yarış halinde. 3 bölmeli kapsül makine deterjanlardan aloe vera kokulu ve losyonlu sıvı deterjanlara kadar pek çok ürün sunuluyor. Pril, Calgon, Fairy, Finish, Persil gibi markalar seçenekler arasında öne çıkıyor. Organik bulaşık deterjanı arayanların yardımına ise The Lifeco markası koşuyor. Üstelik tüm bu ürünler Watsons’ın uygun fiyatları ile buluşuyor ve size de ekonomik bir alışveriş yaparak temizliğin keyfini sürmek kalıyor. Bulaşık için harcadığınız zamanı kısaltmaya aday olan tüm ürünleri Watsons’ta bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Deterjanı İle Etkili Sonuç

Bulaşık makinesinde kullanılmak üzere tasarlanan bulaşık deterjanı seçenekleri genellikle kapsül halinde sunuluyor. Paketlerin içerdiği kapsül sayısı ise markalara göre değişkenlik gösteriyor. Tek paket içerisinde 15 ya da 90 kapsül içeren farklı seçenekler bulmanız mümkün. Finish markası Quantum Max kapsül ürünü ile ev hanımlarından tam puan almayı başarıyor. Bu ürün sayesinde bulaşıklarınızı sudan geçirmeye ihtiyaç duymadan doğrudan makineye yerleştirebilirsiniz. Çünkü ürün 3 kapsül teknolojisini kullanıyor. İçeriğindeki Power Jel yağları güçlü bir şekilde çözerken likit Powerball ise kusursuz parlaklık sağlıyor. Pril markasının Gold Tablet ürünü ise özellikle yanık tava ve tencereler üzerinde etki gösteriyor. Ürün, yanmış kirlere kolayca nüfuz ediyor ve ekstra yağ ve tuz kullanmanıza da gerek kalmıyor. Makinelerin kısa programlarında bile üstün sonuç veren bir çeşit arıyorsanız Fairy markasının Platinum Plus deterjanını tercih edebilirsiniz. Platinum Plus düşük sıcaklıkta kolayca çözünür ve bardakların matlaşmasını da önler.

İşinizi Kolaylaştıran Sıvı Deterjan Çeşitleri

Bulaşıklarınızı elde yıkarken cildinizin zamanla tahriş olduğunu ya da kuruduğunu görebilirsiniz. Ancak güncel ürünler kullanarak bu sorunu ortadan kaldırmanız da mümkün. Aloe vera gibi güçlü nemlendirici etki sunan içeriklerle hazırlanan ürünleri ve losyonlu çeşitleri tercih etmelisiniz. Fairy markası aloe vera içeriğini E vitamini ile destekleyerek size oldukça özel bir ürün sunuyor. Bu etkili karışım cildinizi korurken bir yandan da zorlu lekeleri kolayca yok ediyor. Daha fazla köpük üreten yapısı sayesinde de güç harcamadan bulaşıkları yıkamanızı sağlıyor. Marka losyonlu ürünün yanı sıra limon, portakal, nar ve elma içerikli sıvı deterjanlar da üretiyor.


Nane ferahlığını sevenler ise Pril markasının sıvı hijyen deterjanını tercih ediyor. Ürün kendinden yağ çözme etkisi gösteriyor ve %25 geri dönüşümlü ambalajlarda yer alıyor. Sıvı deterjan ihtiyacınızı uzun zamanlı olarak giderecek ekonomik bir seçenek arıyorsanız kampanyalı setleri de bulabilirsiniz. Fairy’nin 4 adet sıvı deterjan ve Ace çamaşır suyu içeren seti çokça tercih ediliyor.
Her İhtiyaca Yönelik Bulaşık Deterjanları

Hem Elde Yıkama Hem Makine İçin Organik Bulaşık Deterjanı

Son yıllarda organik ve vegan ürünler pek çok alanda kullanılıyor. Söz konusu bulaşık deterjanı olduğunda ise The Lifeco markasının vegan ürünleri bir hayli öne çıkıyor. Marka organik deterjanını makine ve elde yıkama için ayrı ayrı tasarlıyor. Her iki ürün de ağartıcı, fosfat, boya ya da amonyak içermiyor. Ürünler iyonlaştırıcı radyasyon etkisinde de kalmıyor. Ayrıca formüllerinde, GDO içeren ham maddelere de asla yer verilmiyor ve en önemlisi markanın deterjanları hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Tüm bu olumlu yanlarının yanı sıra tamamen geri dönüşümlü paketler ile tasarlanması da markanın çevre duyarlılığını gösteriyor. Su lekesi bırakmayan, korozyonu ve kireci önleyen, üstün temizliği sağlıklı şekilde sunan bir ürün arıyorsanız The Lifeco markası ile tanışmalısınız. İhtiyaç duyduğunuz tüm bulaşık deterjanları Watsons’ta uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul Et !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !
To Top
Bumerang - Yazarkafe