İstanbul Sosyal Tesisler

0

İstanbul Sosyal Tesisler

İstanbul sosyal tesisler dendiğinde son dönemlerde akla renkli ve eğlenceli düğünler, kına geceleri ve diğer kutlamalar gelir. Bu mekanlar, sundukları kaliteli hizmetlerin yanı sıra uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor ve bu nedenle evlenme aşamasında olan çiftlerin ilk tercihi arasında yer alıyor. Bu mekanlarda organize edilen düğün fiyatları, tesisin yer aldığı bölgeye ve sunulan hizmet paketlerine göre değişiklik gösteriyor. Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası bölgelerinde bulunan farklı sosyal tesisler aracılığıyla istediğiniz gibi bir düğünü uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Beşiktaş, Üsküdar, Sarıyer, Kadıköy, Pendik gibi popüler semtlerde yer alan sosyal tesisler arasında Balmumcu Orduevi, DSİ Sosyal Tesisleri, Grand Çiftlik 91 Sosyal Tesisleri gibi mekanlar yer alıyor. DüğünYardımcısı.com aracılığıyla tesisleri ve sundukları hizmetleri ayrıntılarıyla inceleyebilirsiniz!


İstanbul'da Yer Alan Sosyal Tesislerin Fiyatları

Düğün sürecinde en önemli olan noktalardan biri düğün mekanı seçimidir. İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere birçok farklı mekan seçeneğiniz mevcut. Mekanlar arasında uygun fiyatlı seçenekler sunan ve İstanbul ilinde bulunan sosyal tesisler çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bu sosyal tesisler arasında; Ortaköy Polis Evi, Belgradkapı Sosyal Tesisleri, Florya Sosyal Tesisleri ve Beykoz Koru Sosyal Tesisleri gibi mekanlar bulunuyor.

Anadolu Yakası bölgesinde Üsküdar, Kadıköy, Pendik; Avrupa Yakası bölgesinde ise Beşiktaş, Sarıyer gibi popüler semtlerde çeşitli sosyal tesisler bulunmaktadır. İstanbul ilinde bulunan sosyal tesisler, fiyatları bakımından hafta içi ve hafta sonu olarak ikiye ayrılıyor. Mekanların fiyatları, hafta içi kişi başı 45 TL’den başlarken hafta sonu ise 65 TL’den başlıyor. Mekanlar hakkında en güncel bilgiler için DüğünYardımcısı.com en büyük yardımcınız. Siteden en güncel fiyatları, indirimleri ve kampanyaları öğrenebilirsiniz!


İstanbul Üniversitesi Baltalimanı Sosyal Tesisleri

İstanbul Üniversitesi Baltalimanı Sosyal Tesisleri 400 kişilik kapasitesiyle düğün veya diğer kutlamalarınız için hizmet veren mekanlar arasında dikkat çekiyor. Avrupa Yakası bölgesinde bulunan tesisin fiyatları ise hafta sonu ve hafta içi olarak ikiye ayrılmakta. Hafta içi kişi başı 50 TL ile 100 TL arasında fiyatlara sahip olan tesis, hafta sonu ise 80 TL ile 100 TL arasında fiyatlarıyla göze çarpıyor.

Mekanın; yemekli, açık ve kapalı davet alanlarının yanı sıra konaklama olanağı ve otopark gibi hizmetleri de mevcut. Tesisin 250 kişilik konaklama kapasitesi ayrıca 400’er kişilik açık hava ve kapalı davet alanı kapasitesi bulunuyor.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri

Düğün, kına, sünnet ve nişan gibi farklı organizasyonlar için tercih edebileceğiniz bir mekanlar olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi sosyal tesisleri; kapalı, açık, kır bahçesi ve havuz başı gibi farklı seçenekler sunuyor. Beşiktaş, Üsküdar, Sarıyer, Kadıköy, Pendik gibi semtlerde yer alan mekanlar, fiyatları ve sundukları hizmetler açısından sıklıkla tercih edilmekte. Tesislerin fiyatları; yemekli organizasyonlarda hafta içi kişi başı 50 TL’den başlarken, hafta sonu ise bu ücretler 80 TL’ye çıkıyor.


İstanbul Karayolları Sosyal Tesisleri

İstanbul Karayolları Sosyal Tesisleri, İstanbul’un en güzel lokasyonlarından birinde yer alıyor. Beşiktaş semtinde hizmet veren tesis; rüya gibi bir boğaz manzarası, uygun fiyatlar ve leziz yemekler sunuyor. Mekanın sunduğu hizmetler arasında; masa ve sandalye süslemeleri, konsept tasarımı ve mekan giydirme gibi hizmetler mevcut.

Yemekli, yemeksiz ve kokteyl şeklinde farklı organizasyonlar düzenleyebileceğiniz mekan, aynı zamanda 300 kişilik davet alanına ve 50 araçlık otoparka sahip. Tesisin fiyatları ise hafta içi kişi başı yemekli organizasyonlarda 50 TL, hafta sonu ise 100 TL’den başlıyor. Kokteyl fiyatları ise hafta içi kişi başı 30 TL, hafta sonu ise 50 TL’den başlayan fiyatlarla dikkat çekiyor.


İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri

Avrupa Yakası bölgesinde bulunan İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri, Sarıyer’de yer alıyor. 750’şer kişilik açık ve kapalı davet alanı bulunan salonda; volkan gösterisi, gelin tagı, mekan süsleme, dekorasyon, mekan giydirme gibi hizmetler mevcut. Mekan; hafta içi 80 TL’den hafta sonu ise 100 TL’den başlayan fiyatlarla dikkat çekiyor.

Tesis hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve en güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için DüğünYardımcısı.com’u ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede çok sayıda mekan arasından en doğru seçimi yapabilir, düğüne dair tüm ihtiyaçlarınız için birkaç tıklama ile bilgi sahibi olabilirsiniz.


Topkapı Sosyal Tesisleri

Topkapı Sosyal Tesisleri, İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde yer alan mekanlar arasında bulunuyor. Unutulmaz bir düğün yapmak isterseniz, Topkapı Sosyal Tesisleri’nin tarihi dokusu tam size göre! Üstelik mekanın hafta içi kişi başı fiyatları 30 TL’den başlıyor! Pendik, Kadıköy, Sarıyer ve Üsküdar'da bulunan mekanlara alternatif olarak göze çarpan bu mekan düğün organizasyonlarının vazgeçilmezi.

İstanbul ilinde bulunan sosyal tesisler dendiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Topkapı Sosyal Tesisleri ve diğer mekanlar hakkında detaylı bilgi edinmek için DüğünYardımcısı.com’un danışmanlık servisinden ücretsiz yararlanabilirsiniz! Bu sayede mekanları dolaşmaya gerek kalmadan kısa sürede merak ettiğiniz tüm mekanlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz!


Çamlıca Tepesi Sosyal Tesisleri

İstanbul Üsküdar’da bulunan Çamlıca Tepesi Sosyal Tesisleri’nin sahip olduğu boğaz manzarası ve kır bahçesi ile mükemmel bir düğün organize edebilirsiniz. Anadolu Yakası bölgesinde yer alan mekanın fiyatları kişi başı 80 TL’den başlıyor.

500 kişilik açık ve 100 kişilik kapalı davet alanı ile birlikte İstanbul sosyal tesisleri arasında yer alan Çamlıca Tepesi Sosyal Tesisleri, Üsküdar’ın en güzel yerlerinden birinde bulunuyor. Siz de harika bir düğün için Üsküdar’ın eşsiz manzarasına karşı organizasyon düzenleyebileceğiniz Çamlıca Tepesi’ni tercih edebilirsiniz. Tesisin en güncel fiyatlarını öğrenmek için DüğünYardımcısı.com sitesinde yer alan “Teklif Al” butonunu ücretsiz kullanabilir, bu sayede en güncel fiyatlardan haberdar olmanızın yanı sıra siteye özel fiyatlardan ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz!


Sular Vadisi Sosyal Tesisleri

Sular Vadisi Sosyal Tesisleri; barkovizyon, catering hizmetleri, menü tadımı, organizasyon danışmanlığı, düğün pastası gibi olanakları müşterilerine sunuyor. Hafta içi fiyatları 30 TL’den başlayan mekanın hafta sonu fiyatları yaklaşık 80 TL. Yüksek tavan, ışıklı duvar ve şık atmosferiyle harika bir gece düzenleyebileceğiniz mekan hakkında detaylı bilgi için DüğünYardımcısı.com’u ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Sosyal Tesisler

İstanbul Düğün Organizasyonu Firmaları

İstanbul düğün organizasyon firmaları; Üsküdar, Sarıyer, Beşiktaş, Kadıköy, Pendik gibi farklı semtlerde hizmet veriyor. Konsept tasarımı, mekan süsleme, dekorasyon ve düğün pastası gibi farklı hizmetler sunan organizasyon firmaları ile mükemmel bir düğün planlayabilirsiniz. Er Organizasyon ve Elizi Organizasyon gibi firmalar bu alanda tercih edilen isimler arasında. İstanbul’da yer alan sosyal tesisler içinden seçeceğiniz mekanlarda bu firmalar ile çalışarak organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz.

DüğünYardımcısı.com üzerinden birçok organizasyon firmasını, fiyatlarını ve sundukları hizmetleri kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede seçim yapmadan önce çok sayıda firma hakkında bilgi edinmiş olmanız yararınıza olacaktır.


Er Organizasyon

Er Organizasyon Güngören’de yer alıyor, firmanın merkezi Avrupa Yakası bölgesinde bulunsa da Anadolu Yakası bölgesinde de hizmet sunmakta. İstanbul ilinde; Beşiktaş, Üsküdar, Sarıyer, Kadıköy, Pendik gibi lokasyonlarda organize edilen düğün, kına, nişan gibi organizasyonlarınızda Er Organizasyon’u tercih edebilirsiniz. Firmanın başlangıç paket fiyatları 5.000 TL, her şey dahil paket fiyatları ise 7.000 TL olarak göz çarpıyor.

DüğünYardımcısı.com üzerinden Er Organizasyon’un hizmetlerine ve fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilir, teklif formunu doldurarak en güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.


Elizi Organizasyon

Elizi Organizasyon firması; tema geliştirme, süsleme ve nikah şekeri gibi birçok farklı hizmet vermekte. Şık konsept tasarımları ile tanınan firmanın başlangıç paket fiyatları 2.500 TL, her şey dahil paket fiyatları ise 5.000 TL olarak göze çarpıyor.

DüğünYardımcısı.com kına, sünnet, nişan ve düğün gibi organizasyonlarınız için en büyük destekçiniz. Site ihtiyacınız olan tüm bilgilere yer verdiği gibi özel indirimler ve kampanyaları da organizasyon sahiplerine sunuyor. İstanbul’da yer alan sosyal tesisleri ve organizasyon firmalarını incelediğimiz bu içeriğimizde merak edilen bilgilere yer verdik. En uygun fiyatlı organizasyonlar için için siz de İstanbul ilinde bulunan sosyal tesisleri tercih edebilirsiniz.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul Et !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !
To Top
Bumerang - Yazarkafe