İzmir Tavsiye Edilen Psikolog Kağan AY

0
İzmir Tavsiye Edilen Psikolog Kağan AY

İzmir'de psikolojik danışmanlık merkezi arayan bireyler çeşitli psikolojik problemlerinden dolayı psikoterapi desteğine ihtiyaç duyuyor. Bu talebe yılların tecrübesi ve deneyimiyle İzmir'de psikolog hizmeti veren Kağan AY Danışmanlık İzmir en iyi psikolog ofisi olarak ön plana çıkıyor.

Psikolojik destek son senelerde birçok ekonomik ve toplumsal problemin baş göstermesiyle kaçınılmaz ve ön plandaki gerekliliklerden biri haline geldi. Depresyon, kaygı bozukluğu, anksiyete okb (takıntı) gibi birçok psikolojik problemin üstesinden gelmek mümkün.

Hem çocuk ergen alanında pedagog uzmanı hem yetişkin ve çift terapisi alanında psikolog uzmanı ile psikoterapi çalışmalarına devam eden İzmir Psikolog Kağan AY 3 şubede hizmet vermekle beraber Karşıyaka psikolog olarak bu semtte de yoğun olarak seanslara devam ediyor.

Kağan AY: İzmir Psikolog Danışmanlık Merkezi

İyi bir psikolog arıyorum diyorsanız başvuracağınız konuda deneyimli uzman ekibi ile hizmet veren bir kurum seçmelisiniz. Çocuğunuz için psikolojik destek alma niyetindeyseniz kurumun bünyesinde bulunan ve İzmir pedagog hizmeti sizin için uygundur. Oyun terapisi, masal terapisi gibi hizmetlerle çocuğunuzda korku, kaygı, travmatik anılar, gece terörü, konuşma sorunları, tuvalet eğitimi, hırçınlık gibi birçok konuda gönül rahatlığıyla çözüme kavuşabilirsiniz.

Diğer yandan yetişkinler için bireysel psikoterapi ile öfke kontrolü, ağlama krizleri, mutsuzluk ve stres, fobiler, ilişki problemleri gibi geniş bir skalada çözüm üreten Kağan AY kurucusu olduğu ve ekip olarak çalıştığı psikolojik danışmanlık merkezinde aktif danışan görmektedir.

Psikolog Kağan AY Kimdir?

Yaşar Üniversitesi %100 İngilizce %100 Burslu Psikoloji bölümünü bitiren Kağan AY Karşıyaka ve Bayraklı gibi semtlerde terapi ile psikolojik anlamda zorlanan bireyler ve ailelerle çalışmaktadır. Narsisistik kişilik bozukluğu ile ilgili videoları bulunan kanalı, sosyal medyada yüzlerce içeriğiyle İzmir'de en iyi psikologlar arasında ilk akla gelen psikologdur. İki bin saat üstünde deneyimi ve birçok konuda vaka çalışmaları bulunan uzman randevu ile çalışmaktadır. Pedagog uzmanı ile birlikte her yaş grubuna terapi verilmektedir.

Profesyonel ve işinde isim yapmış bir uzmanla çalışmak istiyorsanız gönül rahatlığıyla ücretsiz bilgi alabileceğiniz kuruma ulaşabilir, kafanızdaki soru işaretlerinizi giderip uzmanınızla randevu oluşturarak problemlere son verme yolunda ilk adımı atabilirsiniz!


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Kadınca Kafe sizin için kuruldu, lütfen her türlü fikir ve eleştirinizi bize gönderiniz. Teşekkürler.

Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul Et !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !
To Top
Bumerang - Yazarkafe